Samoplacniske preiskave.

za ljudi z Epilepsijo za medsebojno pomoč in svetovanje.

Samoplacniske preiskave.

OdgovorNapisal/-a LarisaLarisa » 07 apr 2018, 08:22

Zdravo
Rada bi vas vprašala za par info glede samoplacniskih preiskav in morda samoplacniska operacija

Napadi se ponavljajo. Do sedaj sem pila vse mozne tablete ki so moji epilepsiji "primerne". Sedaj jemljem Tegretol in Lamictal. Dr.pravi da epilepsija je farmacorezistentna in da bo treba operacijo! Cez 4 mesece imam poleg 24 urni eeg, se neke psi teste(ima kdo izkusnje s temi testi? Kaj so in kako jih pocnejo? Zasledila sem neki wada test...)
Cez komaj 1.5 leto pridem na vrsto za 14 dnevni eeg!!
Zanima me,če kdo ve,ce se da kje v tujini samoplacnisko opraviti v krajsem casu vse teste in morda se operacijo?
Ali kdo ve koliko vse skupaj stane?
Slisala sem da to pocnejo nekje v Avstriji in da stane 3 tedne bivanja v bolnici in s preiskavami nekje od 20.000 eur do 25.000 eur.

Za odgovore se vam v naprej zahvaljujem

LarisaLarisa

Re: Samoplacniske preiskave.

OdgovorNapisal/-a fstojan » 09 apr 2018, 07:55

Za vse odgovore je premalo pisanja,poslal sem ti svojo tel. številko v tvojo pošto v tvojem nabiralniku že včeraj.Odpri svojo nadzorno ploščo,tam boš videla mojo
številko.
fstojan

Re: Samoplacniske preiskave.

OdgovorNapisal/-a ebi » 27 maj 2018, 22:31

LarisaLarisa je napisal/-a:Zdravo
Rada bi vas vprašala za par info glede samoplacniskih preiskav in morda samoplacniska operacija

Napadi se ponavljajo. Do sedaj sem pila vse mozne tablete ki so moji epilepsiji "primerne". Sedaj jemljem Tegretol in Lamictal. Dr.pravi da epilepsija je farmacorezistentna in da bo treba operacijo! Cez 4 mesece imam poleg 24 urni eeg, se neke psi teste(ima kdo izkusnje s temi testi? Kaj so in kako jih pocnejo? Zasledila sem neki wada test...)
Cez komaj 1.5 leto pridem na vrsto za 14 dnevni eeg!!
Zanima me,če kdo ve,ce se da kje v tujini samoplacnisko opraviti v krajsem casu vse teste in morda se operacijo?
Ali kdo ve koliko vse skupaj stane?
Slisala sem da to pocnejo nekje v Avstriji in da stane 3 tedne bivanja v bolnici in s preiskavami nekje od 20.000 eur do 25.000 eur.

Za odgovore se vam v naprej zahvaljujem

Pozdravljeni,

več kakor očitno je, da je situacija kakršna je. Naj vam uvodoma povem, da " rekla kazala" vse skupaj ni nič. S tem mislim na Avstrijo. Vsak primer je drugačen od prejšnjega in te stvari niti približno ne držijo za vse. Leta 2009 sem imel opravljano diagnostiko v Erlangnu Nemčija. Februarja naslednje leto še ti. Rada teste in leta 2011 pa invazivni EEG in nato resekcijo. Za vse je plačala zavarovalnica. Imel sem tudi sam farmakološko rezistentno epilepsijo. Po mojem prvem prihodu iz Nemčije, sem prejel navodila, da moramo ukiniti terapijo Frisium 3x20mg dnevno. Naj povem, da je to Max doza tega zdravila, poleg sem imel še Tegretol CR 400 mg 3x dnevno. Frisium sem opuščal po pol tablete na mesec. Vsakič, ko sem znižal odmerek je bil nekajdnevni obisk nevrološke na Zaloški zagotovljen. Toda, tudi ti se je zaključilo. Kolikor sem bral naj bi Rada teste sedaj opravljali tudi v Ljubljani. Če so to testi,i naj bi jih opravili. Napotni in lečeči epileptikih je dr. Lorber, ki ga toplo priporočam v kolikor ga še nimate.
Na tem forumu sem nekaj o zdravljenju že pisal. Za več sem dosegljiv na jazalen@gmail.com.

Upam, da se bodo stvari postavile na pravo mesto.

Ebi
ebi

Vrni se na Za ljudi z Epilepsijo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost