VAŠE MNENJE

Za klepet in svetovanje na splošno

ALI DELODAJALCU POVEDATI DA IMAŠ EPILEPSIJO?

Glasovanje se je zaključilo dne 08 dec 2005, 23:54

DA
1
20%
NE
2
40%
NE VEM
2
40%

Skupaj glasov : 5

Re: SE STRINAM !!!!

OdgovorNapisal/-a Jure » 07 maj 2011, 08:11

bojan70 je napisal/-a:
Roberto je napisal/-a:Hello!

Po mojih izskušenj sem samo enkrat takoj povedal za epilepsijo, in takrat je bilo zadnjič!!!

Od takrat naprej nisem omenjal E. Le kasneje ko so me malo bolje spoznali, in če je smer "klepet" zavijal proti temu sem izkoriščal priložnost in povedal o E. To še le ko so me malo bolje spoznali in videli da nisem čist navaden človek,,, z dodatkom!.

Svede, na tak način si spet omejen na izbira službe. Kot strojnik sem pazil, da ne bi delal na kakšne stroje in izogibam stroje ipd. Veliko srečo imam, da delam v pisarni. Nisem si pustil da me E. ovira v življenju & služba.

Čow! Roberto

Če je epilepsija urejena, se pravi, da ni napadov nekaj časa in ob rednm jemanju tablet ni nevarnosti za ponovni napad. Je res, da smo to ljudje "z dodatkom", katerega pa ni potrebno povedati vsakemu, ki pride mimo, saj meni to ne predstavlja nobenega problema v življenju...
Jure

Kraj: Novo mesto

Re: VAŠE MNENJE

OdgovorNapisal/-a bojan70 » 07 maj 2011, 22:34

Ja, Jure se strinjam. Zdravniki pravijo, da moraš delodajalca opozorit....
Jaz sem to nekajkrat naredil, ko sem kandidiral za službo...
In seveda - takoj odpadel !!
Najbolj pa me je prizadelo, ko sem cca pred 20 leti kandidiral za službo v LEKU !!! Ja, ljubljanskem LEKU....Kaj so naredili iz mene v kadrovski službi, in kaj so naredili iz EP....

LAHKO JIH JE SRAM !!!!
In to je bil tudi eden od vzrokov, da sem začel "na svoje"...

LPBojan
bojan70

Kraj: Ljubljana

Re: VAŠE MNENJE

OdgovorNapisal/-a Jure » 10 maj 2011, 18:20

bojan70 je napisal/-a:Ja, Jure se strinjam. Zdravniki pravijo, da moraš delodajalca opozorit....
Jaz sem to nekajkrat naredil, ko sem kandidiral za službo...
In seveda - takoj odpadel !!
Najbolj pa me je prizadelo, ko sem cca pred 20 leti kandidiral za službo v LEKU !!! Ja, ljubljanskem LEKU....Kaj so naredili iz mene v kadrovski službi, in kaj so naredili iz EP....

LAHKO JIH JE SRAM !!!!
In to je bil tudi eden od vzrokov, da sem začel "na svoje"...

LPBojan

Pač tko je to, sprijaznit se je treba.
Jure

Kraj: Novo mesto

Prejšnja

Vrni se na Na splošno

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 1 gost