pediatrija v ljubljani

Za starše, ki imajo otroka z Epilepsijo.

pediatrija v ljubljani

OdgovorNapisal/-a Jery » 13 feb 2006, 12:02

Prejšnji teden smo bili prvič z našo pikico v Ljubljani. Moram reči, da sem res šokirana kako slaba je pediatrična bilnišnica v Ljubljani. Še dobro, da je bila sprejeta naoddelek le za en dan, saj si res nimaš kaj početi. Nobenega prostora za otroke, nimaš kje jesti, ni kopalnice, ... -res je zadnji čas da se preselijo. če primerjam z Mariborom je Maribor Hollywood za Ljubljano.

Držim pesti za čimprejšo novo pediatrijo.
Jery

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a lameh » 13 feb 2006, 21:39

........strinjam se. Če samo pomislim, da sem bil še srednješolec, ko so projektirali pediatrijo v LJ. Koliko so samo denarja za to zapravljali - sicer večina "nafehtanega"(denar pa je le denar). Na vsezadnje se bodo spomnili in jo privatizirali ( v dobro otrok). :lol:
lameh

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a romana » 13 feb 2006, 23:35

Res je, da je bolnišnica- pediatrična v Lj. v poraznem stanju. Kaj pa osebje? Meni se zdijo vsi zelo prijazni: sestre, zdravnice,vzgojitelji, ostalo osebje... Moj sin je že malo starejši, pa ni nikoli krize, ko mora na preiskave. Morda je za večje otroke lažje, pa vendar...
romana

Kraj: Vodice

romana

OdgovorNapisal/-a Jery » 14 feb 2006, 08:28

Ja, za osebje pa moram reči, da je res prijazno. Ko sva bile na prvem obisku moram reči, da imam z vsemi pozitivne izkušnje, tako sestre, zdravniki kot drugo osebje.

Občutek sem imela, da zelo malo otrok tam ostane, samo če je nujno, ostale pa sprejmejo za en dan, da naredijo raziskave, popoldan pa domov. Jaz sem vesela, da smo šle domov, saj ima moja pikica bolnišnic preko glave.
Jery

Kraj: Maribor

Vrni se na Za starše

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov