Diplomsko delo- Vpliv epilepsije na nosečnost

Za klepet in svetovanje na splošno

Diplomsko delo- Vpliv epilepsije na nosečnost

OdgovorNapisal/-a marj3ta » 05 jan 2015, 12:27

Pozdravljeni,

Sem Štrekelj Marjeta študentka Univerze Maribor, Fakultete za zdravstvene vede-zdravstvena nega. Vpisana v absolvetski staž ter pišem diplomsko delo. Epilepsija kot tema diplomskega dela me je zelo zanimala že od nekdaj, saj imam v družini primer epilepsije (oče). Ker pa je nasplošno o epilepsiji in zdravstven negi bolezni napisano že veliko diplomskih del sem se v sodelovanju z mentorico odločila za naslov vpliv epilepsije na nosečnost (naslov še ni točen). Za izdelavo empiričnega/raziskovalnega dela diplomske naloge bi potrebovala žensko z epilepsijo, ki je v preteklosti že rodila. Ker je tema občutljiva, sama pa med prijateljica in znankami nimam takšnega primera se za pomoč obračam na vas. Za pomoč sem sicer zaprosila tudi svojega ginekologa, vendar je zaradi varstva osebnih podatkov to precej kompliciran postopek. Sem tudi iz manjšega kraja in ker bolezen ni pogosta bo takšno pacientko, da bi želela sodelovati z mano težko poiskati. Seveda moram povdariti, da bodo vsi podatki pridobljeni v raziskovanju oporabljeni izključno v namen diplomskega dela. V kolikor, bi katera, ki ustreza zgoraj navedenim kriterijem želela sodelovati oz. poskusila sodelovati z mano, da skupaj oblikujemo zares dobro diplomsko delo, ki bo lahko tudi v pomoč bodočim staršem z epilepsijo mi lahko piše na mail strekelj.marjeta@gmail.com .

Za pomoč se Vam vsem že v naprej iskreno zahvaljujem.

Lep pozdrav,
Marjeta
marj3ta

Re: Diplomsko delo- Vpliv epilepsije na nosečnost

OdgovorNapisal/-a ebi » 05 jan 2015, 18:24

Bi sodeloval, vendar.....ne morem zanositi...... :lol: Veliko sreče pri pisanju diplomske. Dekleta opogumite se, razbijmo to stigmo, ki je v naši družbi že desetletja prisotna.

Srečno, Ebi :lol:
ebi

OdgovorNapisal/-a Adelaide » 13 jan 2015, 23:57

Pozdravljena,

Tu sem že ena, lahko mi pišeš na zs. Vem kako je pisati diplomsko :)
lp
Adelaide
Adelaide

OdgovorNapisal/-a marj3ta » 22 feb 2015, 16:36

Hvala Vsem za vzpodbudo in pomoč :) ... nii še konc :roll: '' počasi se daleč pride'' :D
marj3ta

Vrni se na Na splošno

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov