Homeopatsko zdravljenje

Za klepet in svetovanje na splošno

Homeopatsko zdravljenje

OdgovorNapisal/-a Vale » 02 sep 2014, 10:08

Pozdravljeni :)

Zanima me, če je že kdo imel izkušnje s homeopatskim zdravljanjem epilepsije ali pa če pozna koga, ki ve več o tej temi oz. na koga se lahko obrnem. Sama že nekaj let jemljem Depakine in nimam napadov že nekaj let. Ampak ker imam epilepsijo milejše oblike, bi rada poskusila še druge alternative zdravljenja, sploh zato ker imam velike težave s spominom. Še vedno se lahko vrnem k dosedanjim antieleptikom, kaj ne? ;) :)
Že vnaprej se zahvaljujem za odgovore in mnenja ter lp :)
Vale

Re: Homeopatsko zdravljenje

OdgovorNapisal/-a Robberto » 02 sep 2014, 17:21

Pozdravljen,
Tudi jaz dajem veliko na alternativno zdravljenje. Le kje bi bil brez tega. Veliko me zanima o tem kako si lahko sam pomagam, da si izboljšujem življenje. Ker se tiče epilepsije je ogromno ker si lahko sam narediš. Za pogovore oz. zamenjave izkušnje me lahko pišite na mail; robert.posl@t-2.net oz. na Facebook, Robert Posl.
Robberto

Kraj: Kamnik

Re: Homeopatsko zdravljenje

OdgovorNapisal/-a ljubljancan » 17 sep 2014, 06:29

Alternativa: mogoče da, sploh zaradi močnega vpliva na psiho/počutje, lahko pomaga - če te sprosti, spravi v boljšo voljo....
Ampak homeopatija pa res ne, škoda denarja in časa (razen placebo efekta seveda), raje pridi k meni, pa ti ceneje prodam sladkorčke. Lepo je opisana tukajle:
http://en.wikipedia.org/wiki/Homeopathy
ljubljancan

Vrni se na Na splošno

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost