IZKUŠNJE Z UKINITVIJO TERAPIJE

Za klepet in svetovanje na splošno

IZKUŠNJE Z UKINITVIJO TERAPIJE

OdgovorNapisal/-a Jure » 18 nov 2011, 22:06

Ali ima kdo kako neprijetno izkušnjo z ukinjanjem oz. zmanjševanjem doze antiepileptika?
Jure

Kraj: Novo mesto

Re: IZKUŠNJE Z UKINITVIJO TERAPIJE

OdgovorNapisal/-a korošc » 25 nov 2011, 13:46

Jure je napisal/-a:Ali ima kdo kako neprijetno izkušnjo z ukinjanjem oz. zmanjševanjem doze antiepileptika?

jaz trenutno ukinjam veselo tablete do sedaj nisem opazil kakšnih posebnih stranskih učinkov mogoče to da sem včasi malo dalj pokonci - do kakšnih 2h zjutraj
sedaj pa veselo do konca terapije vse tablete ukinit in pridobit izgubljene kilograme :)
korošc

Re: IZKUŠNJE Z UKINITVIJO TERAPIJE

OdgovorNapisal/-a Axa » 15 apr 2012, 03:40

Sama sem se pred davnimi leti odločala med ukinitvijo in vzdrževalno terapijo. Šla sem po logiki, da bom najprej poskusila z ukinitvijo, če pa se ne bo izteklo, kot bi želela, bom pač jemala zdravila. Tveganje pač ni strašno - če pride do napada, je to pač samo en napad več in se vrneš na zdravila. Vesela sem, da sem to naredila, saj sem bila približno 18 let tako brez zdravil kot brez enega samega napada. Potem so se napadi spet oglasili in zdaj sem spet na terapiji, ampak za 18 let "svobode" mi nikakor ni žal, sploh ker sem takrat jemala zdravila, ki so bila neprimerno neprijetnejša od teh, ki jih jemljem zdaj. Skratka, da bi vsa ta leta "zastonj" jemala zdravila ... mislim, da velja poskusiti. Sreča spremlja hrabre, pravijo ;-)
Axa

Vrni se na Na splošno

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost