Napadi grand mal

Za klepet in svetovanje na splošno

Napadi grand mal

OdgovorNapisal/-a Nada » 30 jul 2011, 20:30

Ali ima kdo od vas na forumu napade grand mal pa jemlje Lyrico in tegretol zraven pa še Frisium.Jaz namreč jemljem to kombinacijo že več kot eno leto in pol. Sprva mi je še nekako šlo. Napadi so bili konstantni tipa grand mal in ponavadi vedno ob menstruaciji. Od maja naprej pa sem imela nekaj časa neko stresno situacijo za katero nisem mislila, da bo na mene vplivala tako slabo kot je.Pravzaprav sem bolj oseba, ki se vedno sekira za vsako stvar bolj kot bi sploh bilo treba.Tako se mi je sedaj od takrat porušilo neko ravnovesje in sem stalno v nekem krču, da bo prišlo do napada. Psihiater, ki ga obiskujem že nekaj časa mi je predpisal spet Cipralex. Spet pišem zato, ker sem ga pred 9 meseci nehala jemati po posvetu z zdravnikom seveda, ker je bilo dobro. Ne vem kaj naj še storim, da bi kaj pomagalo.Torej Cipralex jemljem že skoraj 6 tednov se sproščam in poskušam misliti na vesele stvari. Zanimivo pa je da ko sem bila pa na dopustu kamor sva odšla z možem z letalom ni bilo nobene panike ali problema.Namreč vsako leto grem na morje z letalom, ker imam tak užitek in mi je grozno všeč leteti z letalom. Pa tudi v tuji državi mi ni bilo nič slabo.
Verjetno bi morala iti do nevrologa pa imam datum šele septembra.Če pa kličem po telefonu pa se ne morem nikoli nič zmeniti.Če pa grem na nujno pa ne bi dobila mojega nevrologa dr. Čebularja pa bi spet čakala na september.
Nada

Kraj: Kranj

Vrni se na Na splošno

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost