glavoboli

Za klepet in svetovanje na splošno

glavoboli

OdgovorNapisal/-a romana » 14 dec 2005, 18:23

Zanima me ali ima kdo močne glavobole, do 2x mesečno po 2, 3 dni. To so verjetno kar migrene. Kako si pomagate, ne le da goltate le tablete. Osebni zdravnik pa nerad predpiše kaj močnejšega. Zanima me ali kdo pozna aromaterapijo s sivko?Kakršnekoli informacije bodo dobrodošle! Hvala!
romana

Kraj: Vodice

OdgovorNapisal/-a Zico » 18 dec 2005, 18:20

Tudi jaz imam zelo močne in pogoste glavobole. Edino kar mi pomaga - Imigran. So kar močne tablete. Kakšno urco da zagrabijo, potem si malo odstoten, a vsekakor neprimerno bolje od teh neznosnih glavobolov.
Zico

Kraj: Ljubljana

Nadležni glavoboli!

OdgovorNapisal/-a apimondia » 26 dec 2005, 12:14

Pozdravljeni!

Tudi jaz se mesečno soočam z napadi močnih migrenskih glavobolov (cca. 5 x mesečno). Do sedaj sem jih preganjala z različnimi protibolečinskimi sredstvi, najučinkovitejši je bil Nalgesin, ki pa je imel močno negativne učinke na želodec, zato sem po nasvetu zdravnika zamenjala protibolečinsko terapijo s Tramalom. Zdravilo je učinkovito in umirja glavobol - glavobol pa se mi pojavlja tudi po vsakem močnejšem epi napadu.
Ob ustrezni antiepileptični in protibolečinski terapiji je življenje lažje.

Želim Vam lepe praznike in obilje zdravja ter objem sreče v prihajajočem Novem letu 2006!

Lep praznični pozdrav!

Apimondia
apimondia

Vrni se na Na splošno

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov