alternativna zdravljenja

Za klepet in svetovanje na splošno

alternativna zdravljenja

OdgovorNapisal/-a neja » 24 nov 2005, 09:42

Pozdravljeni vsi skupaj!
Sem mati 3 letne deklice z epilepsijo. Bolezen se je pojavila pri otrokovi starosti 5,5 mesecev in od takrat se je naše življenje zelo spremenilo. Dnevno živimo v strahu. Kljub maksimalni dozi zdravila Topamax se napadi še pojavljajo. Vse skupaj se je začelo že pri rahlo zvišani telesni temperaturi. Potrkali smo že na mnoga vrata, od uradne medicine do raznih zdravilcev, ki pa so vsak po svoje podajali diagnoze. Rezultat vseh prizadevanj je okrogli nič, le denarja smo se rešili.
Kljub temu nočem odnehati in se predati, zato pozivam vse, ki bi imeli kakšen koristen napotek, da mi ga prosim posredujejo.
Vsem hvala in lep pozdrav!
neja

Kraj: Brežice

OdgovorNapisal/-a romana » 24 nov 2005, 21:12

S sinom sem bila pri bioenergetiku, ki zdravi po Domančičevi metodi.Sin je po možganski krvavitvi imel dvojno sliko in močno škilil, kar se mu je že po dvodnevni terapiji močno popravilo, po štirih dneh pa je videl čisto normalno.
Gospod je delal na tem, da je zmanjšal hematom. Bal pa se je,da bi sprožil kakšen napad- kot reakcija, a se to na srečo ni zgodilo. Glede same epilepsije pa se ni zdravil, saj po tistem, ko je dobil zdravila, ni imel dolgo časa nobenega napada. Vem pa,da je veliko ljudi z epilepsijo hodilo v Kranjsko goro h gospodu Domančiču.Morda tudi kdo, ki bi znal svetovati več o tem?
Lp- Romana :roll:
romana

Kraj: Vodice

OdgovorNapisal/-a Mimi » 19 jan 2007, 21:13

Jaz sem slišala oz. brala v eni reviji o DR. TASIĆU ki pride enkrat na mesec v LJ.v društvo SONČEK.K njemu prihajajo vsi predvsem pa pomaga otrokom.Midve s hčerjo sva ga obiskali lani.Za terapijo se potem ona ni odločila ker ni imela časa zaradi študijsih obveznosti,ker moraš hoditi redno.Naslednji mesec ga bo obiskala.Bomo videli kaj bo!LP
Mimi

Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a lameh » 20 jan 2007, 11:06

Mimi, ali govoriš o Dr Tasić iz Novi sad.

( http://www.drtasic.com/index.php?ln=sl&pg=/isecci/bard )

Kako se pride do pregleda pri tako znanem zdravniku.
L.P.
lameh

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a lameh » 20 jan 2007, 11:16

Še ena zaimliva stran Dr, TASIĆ

http://www.drtasic.com/index.php?ln=sl& ... sija/darko

Ali ima kdo od obiskovalcev našega foruma, konkretne izkušnje z Dr. Tasićem.
Bilo bi zanimivo, se o tem zdravniku pogovarjati z našimi nevrologi, povprašati za njihovo mnenje.
lameh

OdgovorNapisal/-a Mimi » 20 jan 2007, 16:47

Sooštovani lameh da govorim o DR. TASIĆU IZ NOVEGA SADA.Jaz kot firbčna mama sem mislim da pred dvema letoma brala članek v eni reviji kako je ena mama petletne hčerke ki je imela epi napade po večkrat na dan spoznala TASIĆA in kako so potem to deklico vozili k njemu .Najprej so se ji napadi zmanjšali nato prenehali tako da so ji zdravniki ukinili zdravila.Prosim tako je pisalo zato sva odšli tja tudi midve s hčerj .HČI ni mogla verjeti koliko otrok pride k njemu in kako jih zna umiriti.Tam sva dobili tudi knjigo kjer so opisane različne izkušnje.Mene je prepričal.Kaj več vam bom povedala naslednji mesec ko ga bova s hčerjo obiskali.Lep pozdrav!
Mimi

OdgovorNapisal/-a Mimi » 20 jan 2007, 17:04

Evo mene tolk sm not padla da ne znam nehat,ker me stvar zelo zanima ,ker bi rada čim bolj pomagala moji hčeri.Všeč so mi vaši komentarji in vaše izkušnje.Pošiljam vam še tole pa si oglejte.Meni je zanimivo!
Poišči:www.drtasic.com
L.P.
Mimi

OdgovorNapisal/-a Mimi » 20 jan 2007, 17:52

Lameh! Ali misliš resno ne bi želela da pride do kakšnih neljubih zapletov.Moja hči mu pošlje mail potem ji pa on sporoči kdaj pride v Ljubljano in katero uro. Tam je skupina ljudi obravnava pa potem vsakega posebej tako da vsi vidijo kako to zgleda.
LP.
Mimi

OdgovorNapisal/-a Mimi » 20 jan 2007, 18:10

Jaz mislim da nevrologi nimajo veliko posluha za te zadeve.Enkrat sem to omenila dr.Butinarju ki ga ima moja hči glede teh zeliščnih čajev pa mi je takoj dal vedeti da teh zadev ne odobrava preveč.Na lastno odgovornost so bile njegove besede!
Mimi

OdgovorNapisal/-a lameh » 20 jan 2007, 18:51

Zelo resno mislim Mimi. Hvala Vam za vašo izkušnjo.Toliko negativnih izkušnji sem imel z nekaterimi zdravniki uradne medicine, da za kar bodi ne grem k njim. Še diagnozo E nimam potrjene (zakaj ne, morda kdaj v osebnem pogovoru).
Kar zadeva naših nevrotov, strinjam se - nimajo večega posluha za drugačno obliko zdravljenja, celo učinke matičnega mlečka negirajo (čeprav so ga uporabljali že faraoni).
Zelo vesel bom Vaših sporočil. Ni pa vse za na forum (da ne bova obdolžena "propagande") , lahko pa smo v kontaktu po mailu.
Sam imam hčer (24 let) in če nebi imel toliko izkušnji, bi morda tudi ona bila na nekatera zdravila proti E. Hvala bogu, zaenkrat živi normalno.
Kar zadeva Dr. Tasića, ga bom priporočil prijatelju. Za njegovo hči (17 let) že od njenega rojstva iščejo zdravilo proti tumorjev na možganih (sedaj po nekaj operacijah že so metastaze tudi drugod).
Verjamem v moč narave (koliko jo je še ostalo).
Se še bereva, L.P.
lameh

OdgovorNapisal/-a Mimi » 23 jan 2007, 14:09

Naj se čim prej prijavi in ga obišče.Želim uspešno ALTER-zdravljenje
Mimi

OdgovorNapisal/-a Mimi » 07 feb 2007, 22:38

NEJA pozdravljena!
Nekaj sem vam napisala v ZS.
Ko bom imela bolj točne podatke,(s hčero sta zmenjena ,da mu okrog 10 t.m. pošlje mail,da ji pove za datum.) vam bom sporočila.
V primeru,da ga ne bi dobila, vam bom sporočila datum moje hčere.
In greste tja,. pa se zmenite.Sprejme vse otroke.
želim, da bi uspelo!
Mimi

Vrni se na Na splošno

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost