Pogostost pregledov

Za starše, ki imajo otroka z Epilepsijo.

OdgovorNapisal/-a eureka » 21 feb 2006, 12:31

Romana

Najlepša hvala za te vaše vspodbudne besede, toda ne vem kateri naslov bi bil pravi, kjer bi ga lahko temeljito pregledali in postavili prave diagnoze.

Ali je potemtakem potrebno vztrajati ravno pri nevrologih ?
eureka

Kraj: kočevje

OdgovorNapisal/-a mi3 » 16 mar 2006, 11:37

Pozdravljena!

Že nekaj časa nisem bila na forumu, pritegnilo me je tvoje pisanje. Zakaj pa so vas sploh napotili k nevrologu oz. zakaj so vam predpisali da ima vaš sin epilepsijo? A je imel napade?
Moja hči ima tudi napade oz. trenutke odsotnosti, ravno tako smo dobili zdravila, ki so sicer zmanjsala intenzivnost napadov, vendar niso pa čisto prenehali. Nato so nam dodali še drugo zdravilo, po katerem so napadi čisto prenehali, tudi ni imela nobenih stranskih učinkov ali kakršnih koli drugih problemov. Po nekaj tednih pa se mi zdi, da se hočejo napadi zopet pojavljati, sicer v lažji obliki, vendar so. Ti napadi so prej zgledali takole: punčka je kar naenkrat bila čisto odsotna za nekaj sekund ni zaznavala okolice, tudi na klic se ni odzvala - čisto je obmirovala. Potem ko so napadi ponehali se je zdelo kot da je malo zasanjana, med napadom je včasih tudi nekaj mrmrala, če si jo klical se je nekako odzvala - ni bila čisto odsotna. Sedaj je tudi, recimo enkrat na dan ali dva pride zasanjana. Hodimo tudi k bioenergetiku (že od njenega 2. roj. dne, ko je imela vročinski krč), pa vendar on ne vidi da bi bilo kar koli narobe z njenimi možgančki. Sedaj bo stara 5 let, zelo je brihtna, celo preveč razmišlja o vsaki stvari in se včasih preveč obremenjuje.

lp, mi3
mi3

Prejšnja

Vrni se na Za starše

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov