vada test

Za boljše življenje z Epilepsijo

vada test

OdgovorNapisal/-a alenj » 12 dec 2009, 16:45

Pozdravljeni!

Letos sem bil v Erlangenu na diagnostiki in mi je bilo povedano, da moram opraviti še vada teste. Zanima me ali je kdo tukaj, ki je "prestal" vada teste? Za odgovor se zahvaljujem.

L.P Alen :lol:
alenj

Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a anny » 12 dec 2009, 22:25

Jaz sem imela VADA test pred dvema letoma (tudi v Erlangnu). Ta preskava traja dva dni. Prvi dan vbrizgajo v levo (ali desno) žilo v dimljah nekakšno snov, ki omrtvi levo ( ali desno ) polovico možganov. Pri tem se čuti nekakšna toplina po žilah. Nato moraš prebrati ali povedati kar ti pokaže zdravnik- mislim ,da psiholog. Pri tej preiskavi mora biti prisoten tudi eden od naših zdravnkov. Preiskava traja manj kot eno uro. Nato ti drugi dan ponovijo enako na drugi strani.
Po vsaki preiskavi ti obtežijo mesto vboda in je trba mirovati nekaj ur.
Naj te ne bo strah, nič ni boleče. To je ponavadi zadnja preiskava pred operacijo.
Držim pesti, da bo vse v redu.
:P
anny

OdgovorNapisal/-a alenj » 13 dec 2009, 16:44

Pozdravljeni!

Anny izredno sem hvaležen za izčrpen odgovor. Strah me ni testa, le zanima me kako to izgleda. Upam, da bo korak za Vada testom operacija. V kolikor temu ne bo tako, pogumno z dvignjeno glavo življenju in izzivom naproti.
Še 1X HVALA.
Lepo se imej,
Alen :D
alenj

OdgovorNapisal/-a alenj » 13 dec 2009, 19:27

Pozdravljena!

Ne želim biti tečen, vendar me zanima koliko časa približno minilo od opravljenih Vada testov do operacije. Upam, da me razumeš.
Še 1Xhvala.
L.P. Alen
alenj

OdgovorNapisal/-a anny » 15 dec 2009, 12:00

Vada teste sem imela 12. novembra, operirana pa sem bila 6. decembra.
Še enkrat veliko sreče ion da bi bil čim prej operiran, kajti meni se je življenje po operaciji spremenilo za 100% :wink:
anny

Vrni se na Diskusija o Epilepsiji

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov